Trendbet Ödeme Yöntemleri

Trendbet Ödeme Yöntemleri
Trendbet Ödeme Yöntemleri Banka havalesi seçeneğini kullanırken Bank Transfer olarak sunulan tüm alternatifleri tercih edebiliyorsunuz. Tümü için 100 TL ile 12.000 TL arasında bir limit söz konusu.

Trendbet Ödeme Yöntemleri

Trendbet Ödeme Yöntemleri  ile tanıştığınızda ödeme aşamasında da büyük kolaylıklar göreceksiniz. Doğal olarak Trendbet ödeme yöntemleri size pek çok avantaj sunabilir. Bilhassa sanal metotların varlığı ve bunların depozit haricinde çekim yaparken de kullanılabiliyor olması daha iyi bir deneyim sunacaktır.

Trendbet para yatırma yöntemleri arasında düşük alt limitle sanal seçenekler yer alıyor. Çekim yaparken ise sabit bir alt limitle üst limit sunulması talepleriniz açısından kolaylık sağlıyor.

Trendbet para yatırma limitleri olabildiğince düşük seviyelerde gözlemleniyor. Herkesin oyun anlayışına hitap eden bir yöntem ve limit olması memnuniyet sağlıyor.

Trendbet Ödeme Yöntemleri Banka havalesi seçeneğini kullanırken Bank Transfer olarak sunulan tüm alternatifleri tercih edebiliyorsunuz. Tümü için 100 TL ile 12.000 TL arasında bir limit söz konusu.

Cepbank ile yatırım yapmak istediğinizde ise işlem tutarı 50 TL ile 1.000 TL arasında olmak zorunda.

QR Kod yatırımlarınızı minimum 50 TL, maksimum 5.000 TL aralığında gerçekleştirebilirsiniz.

Papara kullanarak yatırım yapmak istiyorsanız en düşük tutar 150 TL. Yapabileceğiniz maksimum yatırım tutarı ise 50.000 TL.

Ecopayz ile depozit için en düşük alt limit uygulanıyor. 10 TL üstü depozitlerinizi 50.000 TL’ye kadar yapabiliyorsunuz.

Jeton ile cüzdan ve kart yatırımı yapmak mümkün. Eğer Jeton kart kullanacaksanız 10 TL ile 50.000 TL arası, Jeton cüzdan kullanacaksanız 20 TL ile 50.000 TL arası depozit yapmanız mümkün.

Bitcoin ile kripto para kullanarak bahis hesabınıza depozit yapabiliyorsunuz. Yatırım alt limiti 100 TL iken, üst limit 50.000 TL olarak belirlenmiş.

Trendbet para çekme süresi için banka havalesi 1-5 iş gününe kadar sürebiliyor. Fakat sanal metotlarla 1-24 saat aralığında çekim yapma potansiyeliniz olduğunu unutmayın.

Banka havalesi metoduyla hesabınıza çekim talebi verebilirsiniz. Bu talep için minimum 100 TL, maksimum 50.000 TL işlem hacmi olmalı.

Papara ile çekim yapabileceğinizi hatırlatalım. Alt çekim limiti 100 TL iken maksimum 50.000 TL çekebiliyorsunuz.

Ecopayz çekimlerinde de 100 TL ile 50.000 TL arasında bir limit söz konusu.

Yalnızca Jeton cüzdan sahibiyseniz çekim talebi verebiliyorsunuz. Bu noktada da alt limit 100 TL, üst limit ise 50.000 TL.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*