Trendbet Üyelik ve Kayıt işlemleri

Trendbet Üyelik ve Kayıt işlemleri
Trendbet Üyelik ve Kayıt işlemleri Siteye üye olmak için sayılı olarak yapmanız gereken güncel adres üzerinden siteye erişim sağlamanız gerekiyordur.

Trendbet Üyelik ve Kayıt işlemleri

Trendbet Üyelik ve Kayıt işlemleri Siteye üye olmak için sayılı olarak yapmanız gereken güncel adres üzerinden siteye erişim sağlamanız gerekiyordur. Trendbet giriş için Siteye erişim sağladıktan sonra sağ üst köşede yer alan An Üye Ol evresinden üyelik işlemine başlayabilirsiniz. Açılan pencerede sizlere gerekli şahsi bilgiler alanı sunulmaktadır. Sizler bu sekmeden gerekli bilgileri mükemmel ve doğru şekilde doldurmanız durumunda Bilgileri Kaydet’e tıklayarak üyelik işleminizi açabilirsiniz. Bilgilerinizi doğru bir şekilde girdiyseniz sizin e posta adresine aktivasyon kodu gönderilecektir. Linke tıklamanız durumda üyeliğinizi aktif edebilirsiniz.

Trendbet Para Yatırma

Kredi Kartı: Visa Debit ya da Visa Kredi Kartınız ile güvenilir bir şekilde para yatırma işlemlerinde bulunabilirsiniz. Para yatırma işlemini gerçekleştirme için ilk önce Trendbet giriş hesaplarınıza giriş yapmanız gerekiyordur. Para yatırma sekmesinde yer alan Kredi Kartı tekniğine tıklayarak kart için gerekli bilgiler istenmektedir. Gerekli alanı doğru bir şekilde doldurduktan sonra işleminizi onaylayarak sonlandırabilirsiniz. Kısa vakit ortamında işleminiz sonuçlandırılarak sizi hesaplarınıza aktarılmaktadır. Minimum 25 TL, maksimum ise 1.150 TL yatırımında bulunabilirsiniz.

Ecocard: Ecocard güvenilir ödeme tekniklerinden birisidir. Günün her saati Ecocard ile yatırımlarda bulunabilirsiniz. Öncelik ile Ecocard ile para yatırma işlemi gerçekleştirme için www.ecopayz.com adresine kayıt olmanız gerekiyordur. Ecocard hesaplarınızı kullanarak güvenilir bir şekilde Trendbet hesaplarınıza para yatırma işlemini yapılabilirsiniz. Minimum 20 TL, Maksimum 25.000 TL yatırımında bulunabilirsiniz.

Otomatik Havale: Güvenilir ödeme tekniklerinden birisi tespit dolan Otomatik Havale ile kolayca para yatırma işlemleri yapılabilirsiniz. Dünya’da binlerce insanın kullanıldığı bu teknik dijital nakit para olarak geçmektedir. www.astropaycard.com ya da diğer yetki sahibi satıcılardan satın alarak yatırma işlemlerini yapılabilirsiniz. Alacağınız Otomatik Havale kartları USD yani Dolar olarak alınmaktadır. Satıcılara alabilmek dilediğiniz tutarı belirlemeniz durumunda Dolar kuru olarak karşılığı ödeyerek satın temin edebilirsiniz. Almış bulunduğunu dijital nakit para ile Trendbet hesaplarınıza giriş yaparak para yatırma sekmesinde yer alan Otomatik Havale’ı seçtikten sonra almış bulunduğunuz kodunuzu, son kullanma tarihi ve CVV numaranız ile yatırım işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Minimum 10 USD, maksimum 10,000 USD yatırımında bulunabilirsiniz.

Btc: Güvenilir ödeme tekniklerinde birisi tespit dolan Btc ile Trendbet hesaplarınıza hızlı ve güvenilir para yatırma işlemlerinde bulunabilirsiniz. Bu teknik ise Otomatik Havale ile birbirine benzeyen bit tekniktir. Aralarındaki en büyük farklardan birisi ise birisi Dolar bir öteki ise Euro olarak satın alınmaktadır. Btc satın alabilmek için internet üzerinden satan birçok güvenilir firmalar bulunuyordur. Sizlerde bu firmalar ile etkileşime geçerek kodlarınızı satın Alara hesaplarınıza yatırım işlemlerini yapılabilirsiniz. Btc, 10, 15, 20, 25, 30, 50, 60, 70, 80, 100, 150, 200, 250, 500, 1000, 3000 ve 5000 Euroluk sabit kartlar satın temin edebilirsiniz. Minimum 10 EURO, Maksimum 5,000 Euro yatırımında bulunabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*